Autobuski prevoz za Švajcarsku – Bogojevic reisen

Kompanija Bogojević Reisen raspolaže moderno opremljenim autobusima poslednje generacije, kojima ćete brzo i udobno stići na predviđene destinacije u Švajcarskoj: Bern, Basel, Zurich, St. Gallen i Laussane.

RED VOZNJE:

Polasci iz Švajcarske: utorkom, četvrtkom, petkom i subotom:

11:00 h Vranje, autobuska stanica
11:30 h
Vladičin Han, autobuska stanica
11:50 h
Predejane, motel “Predejane”
12:30 h
Leskovac, autobuska stanica
13:00 h
Doljevac
13:30 h
Niš, autobuska stanica
14:00 h
Aleksinac, autobuska stanica
14:15 h
Ražanj, auobuska stanica

12:30 h Kraljevo, autobuska stanica – peron 22
13:10 h Vrnjačka Banja, autob. stanica – peron 8
13:30 h Trstenik, autobuska stanica
13:45 h Stopanja, pečenjara “Sport”
14:15 h Kruševac, autobuska stanica
14:40 h Ćićevac, autobuska stanica
15:00 h Paraćin, autobuska stanica
15:30 h Ćuprija, autobuska stanica
15:50 h Jagodina, autobuska stanica
16:30 h Markovac, motel “Stari Hrast”
17:30 h Beograd, autobuska stanica “BAS” – peron 40
19:15 h Novi Sad, autobuska stanica – peron 4

 14:15 h Čačak, autobuska stanica
14:45 h Mrčajevci, autobuska stanica
15:30 h Kragujevac, autobuska stanica
16:00 h Topola, autobuska stanica
16:45 h Mladenovac, autobuska stanica

Polasci iz Srbije: utorkom, sredom, petkom i subotom:

15:00 h Lausanne, Parking Veledrom
16:30 h Bern, Neufeld
16:00 h Basel, Meret Oppenheim-Strasse
18:00 h Luzern, Autpbahnraststätte Luzern-Neuenkirch
(Autobahn A2)
20:15 h Lugano
17:00 h Zürich, Carparkplatz Sihlquai,
Ausstellungsstrasse 15
18:20 h St. Gallen, autobuska stanica Lagerstrasse 1

NAPOMENA: POLASCI ZA BAZEL IZ SRBIJE SU SAMO UTORKOM I SUBOTOM. A POLAZAK ZA SRBIJU IZ BAZELA JE SAMO UTORKOM I PETKOM.

Besplatan internet

U autobusima Bogojević Reisen-a dostupna Vam je usluga besplatnog WIFI tokom celog putovanja, kroz sve zemlje do odredišta. Na najbolji način iskoristite vreme provedeno u autobusu, i koristite internet tokom celog putovanja.

Ovlašćeni agent prodaje MIKRO STAR TOURS d.o.o. Beograd

Poslovnica 1: Kraljice Natalije 23a, 11000 Beograd, tel.: 2684 406; 063 8189 779